fbpx

KOLEJ NA CIEBIE!

Stacja FAC RAIL czeka na Ciebie!
Teraz Twoja kolej!

Majster robót kolejowych

W związku z dynamicznym rozwojem firma FAC RAIL poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko majster robót kolejowych.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i nadzór nad prawidłową realizacją robót.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Doświadczenie przy nadzorze realizacji robót (preferowane branża kolejowa),
  • Doświadczenie przy nadzorowaniu brygad roboczych,
  • Umiejętność szacowania czasu realizacji poszczególnych zakresów robót.
  • Znajomość zasad w zakresie zapewnienia bhp podległym pracownikom,
  • Umiejętność systematycznego i rzetelnego dokumentowania przebiegu robót oraz rozliczania podległych pracowników oraz podwykonawców,
  • Sumienność i dyspozycyjność,
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy ze zleceniodawcami, podwykonawcami, negocjowania warunków oraz rozwiązywania problemów, Znajomość oprogramowania MS Office,
  • Prawo jazdy minimum kat. B,
  • Znajomość oprogramowania typu CAD.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • nauka atrakcyjnego zawodu w rozwijającym się sektorze kolejowym,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Praca na terenie całego kraju.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

    (wymagane)

    TOP